Shërbimet Tona
Cilësia
Të ofrojmë shërbime sa më cilësore me sigurinë maksimale, komoditetin dhe çmimet e arsyeshme, është zotimi ynë.
Siguri në transakcione
Prioriteti ynë është siguria gjatë përdorimit të kredit kartelave tuaja në faqen tonë.
Kujdesi ndaj klientëve
Ne punojmë me përkushtim që t’u ofrojmë më të mirën klientëve tanë duke qenë në hap me ndryshimet në industrinë tonë.
Vikend në Stamboll

Fluturimi operohet me TURKISH AIRLINES.

Nisjet nga aeroporti i Prishtinës janë në ora 09:25 dhe kthimi nga aeroporti Ataturk në ora 19:00.

3 ditë / 2 netë 399 €, për person në dhomë dyshe, me mëngjes.

Përfshihet: aviotransporti + transferi + akomodimi.

Adresa e hotelit: RAYMAR HOTELS & RESORTS – Boztepe Mahallesi, 07600 Manavgat/Antalya, Turkey

Ofertë speciale Fillon prej 399€
Ofertat tjera
Çmimi për person: prej 600€
Çmimi për person: prej 1959€
Çmimi për person: prej 199€
Çmimi për person: prej 1299€
Çmimi për person: prej 300€
Çmimi për person: prej 300€
Travel News
Revista e udhëtimeve zvicerane Travel News rekomandon Shqipërinë si destinacionin kryesor të 2018, duke...
Sipas një studimi të fundit të kryer nga MailOnline Travel, libraritë e mëposhtme janë cilësuar si...
Me një hapësirë prej 76 milionë metër katrorë dhe me një investim mbi 10.25 miliardë euro, në Ditën...
Editorialet e anëtarëve të stafit tonë që udhëtojnë nëpër botë.
Video
Moti
Kurset e këmbimit
Euro për njësi të monedhës së huaj
US Dollar (USD)
1.1116
British Pound (GBP)
0.89673
Swiss Franc (CHF)
1.0686
Turkish Lira (TRY)
7.5743
Canadian Dollar (CAD)
1.5228
Përditesimi i fundit: 01.06.2020
Abonohuni tani
made with love a keyboard by crumble.