Darkhill Hotel,

2 orë
Nga: 24 Tetori
10 Netë

Hotel Darkhill ofron dhoma me Wi-Fi falas dhe është vetëm 200 metra nga Tram Stop Laleli-Üniversite dhe 350 metra nga stacioni Metro Vezneciler, në qendër të Stambollit. Ofron një pishinë dhe një hamam pa pagesë. Objektet për masazh janë gjithashtu në dispozicion në një pagesë shtesë.

Të gjitha dhomat moderne në Darkhill janë me ajr të kondicionuar dhe kanë TV satelitor, një minibar dhe një tavolinë pune.

Hotel Darkhill është pak më shumë se 20 minuta në këmbë nga rrethi historik Sultanahmet. Pazari i Madh është 15 minuta më këmbë larg. Xhamia Blu dhe Muzeu Turistik dhe Islamik janë brenda një 25-minuta në këmbë nga hoteli.

Çfarë përfshinë ?

Pishinë
WiFi Falas
Parking
Restaurant
Non-smoking Rooms
Bar
Plazh privat
SPA
Çmimi: €300
made with love a keyboard by crumble.