Eftalia Holiday Village,

2 orë
Nga: 24 Tetori
5 Netë

Gjendet pranë detit, ky hotel ka një pishinë të hapur, objekte spa dhe Wi-Fi falas. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me TV satelitor dhe ballkon.

Dhomat në Eftalia Festa Fshati vijnë me orendi moderne. Janë të pajisur me nga një banjo private me pajisje dhe tharëse flokësh. Një minibar është standard.

Mëngjes të përditshëm është në dispozicion në stil shuplakë. Mund të shijoni kuzhina osmane, italiane dhe turke në restorantin e Eftalia. Baret shërbejnë pije freskuese.

Objektet e spa përfshijnë një banjo turke, sauna dhe shërbime masazh; dhomë palestër është gjithashtu në dispozicion. Ju mund të luani një lojë tenisi, shigjetash dhe pingpongesh në Eftalia Holiday Village. Pishinë për të rriturit ka 4 rrëshqitje, dhe pishinë për fëmijë ka 2 rrëshqitje të vogla. Ka edhe shesh lojërash për fëmijë dhe Mini Club për moshat 4-12 vjeç.

Qendra e qytetit Alanya është më pak se 20 kilometra nga hoteli. Aeroporti Antalia është me makinë 2 orë larg.

Çfarë përfshinë ?

Pishinë
WiFi Falas
Parking
Restaurant
Non-smoking Rooms
Bar
Plazh privat
SPA
Çmimi: €600
made with love a keyboard by crumble.