J’adore Deluxe Hotel & Spa,

1 orë e 45 minuta
Nga: 13 Tetori
7 Netë

Hoteli është 5 minuta larg në këmbë nga plazhi. Duke ofruar një qendër spa dhe një zonë plazh privat, J’adore Deluxe Hotel & Spa ndodhet në Side. Ka 5 pishina me rrëshqitje në vend. Hoteli ka një sauna dhe një palestër dhe mysafirët mund të shijojnë një vakt në restorant ose një pije në bar. WiFi falas është në të gjithë hotelin dhe parkim falas private është në dispozicion në faqen. Plazhi është vetëm 700 metra nga hoteli.

Të gjitha dhomat përfshijnë një TV ekran, minibar dhe setup çaj dhe kafe.

Hoteli shërben mëngjes, drekë dhe darkë, poashtu ka 4 restorante à la carte në vend. Shumëllojshmëri të pijeve alkoolike të importuara dhe janë gjithashtu në dispozicion në sezonin e verës, 24/7 për ju që të gëzoni gjatë qëndrimit tuaj. Hoteli shërben ushqime gjatë gjithë ditës. Ushqimi dhe pijet ofrohen gjithashtu në zonën private të plazhit.

 • Një gamë e gjerë e aktiviteteve kalimtare përfshijnë shigjetat, pingpong, volejboll plazhi, mini golf, aerobic, aerobic uji, top ujë, boccia dhe yoga. Qendra Fitness është gjithashtu në dispozicion për mysafirët sportiv. Në sezonin veror, prona organizon një sërë aktivitetesh duke përfshirë mbrëmjen turke çdo të martë, natën e javës çdo të premte, muzikën live në ditë të caktuara, partinë plazh një herë në javë, garat e pishinave sportive, klasa valle, mini disko dhe shfaqje. Fëmijët 4-7 vjeç mund të ndjekin klubin mini ndërsa fëmijët në moshën 8-12 mund të marrin pjesë në klubin e vogël.

  Side Antique City është 7 km nga J’adore Deluxe Hotel & Spa, ndërsa Titreyengol është 600 m larg. Manavgat është 6 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Antalia, 61 km nga J’adore Deluxe Hotel & Spa.

  Çfarë përfshinë ?

  Pishinë
  WiFi Falas
  Parking
  Restaurant
  Non-smoking Rooms
  Bar
  Plazh privat
  SPA
  Çmimi: €199
  made with love a keyboard by crumble.