Sueno Hotels Deluxe,

2 orë
Nga: 18 Tetori
3 Netë

Hotel Sueno Deluxe Belek ndodhet në plazhin e rajonit të Belekut. Ofrimi i një pishine në natyrë me disa rrëshqitje në ujë, një pishinë shtëpie, rrëshqitje të veçanta të ujit të fëmijëve. Pa pagesë WiFi qasja është në dispozicion të gjithë rrethin e hotelit.

Çdo dhomë këtu do t’ju ofrojë ajer te kondicionuar, një ballkon ose një tarracë, vendosjen e çajit të kafesë, Një dush ose vaskë, përfshinë një minibar të mbushur plotësisht.

Në Sueno Hotels Deluxe Belek ju do të gjeni një qendër moderne dhe oriental të projektuar Spa dhe Wellness, zonë private plazh, Në a la carte restraurants ju mund të shijoni kuzhinën turke dhe ndërkombëtare. Një sallë shtëpie, qendër lojërash, kinematë janë në dispozicion. Hoteli gjithashtu ofron aktivitete ditore dhe nate, klubi i fëmijëve dhe objektet për takime.

Parkim falas është në dispozicion, hoteli është 2.4 km nga Kopshti i Tolerancës, 4 km nga qendrat Kadriye & Belek. Aeroporti Antalia është 21 km larg, mund të organizohet deri në kërkesë dhe për një tarifë shtesë.

Kjo pronë gjithashtu ka një nga vendet më të mira në Belek! Musafirët janë më të lumtur në lidhje me atë në krahasim me pronat e tjera në zonën tonë.

Çfarë përfshinë ?

Pishinë
WiFi Falas
Parking
Restaurant
Non-smoking Rooms
Bar
Plazh privat
SPA
Çmimi: €1299
made with love a keyboard by crumble.