Tulip City Hotel,

3 orë
Nga: 11 Tetori
6 Netë

Vetëm 5 minuta në këmbë nga Rruga Istiklal, ky hotel dizajn në Beyoglu qendrore është 3 minuta në këmbë nga Tramvaj tunelit Station, Sishane Metro Station dhe stacionin tramvaj Nostalgic. Tulip City Hotel përmban objekte spa, dhoma takimi të pajisura dhe ofron dhoma me ndriçim të gjallë dhe orendi barok.

Dhomat kanë ajër të kondicionuar dhe një banjo private me tharëse flokësh. Të gjitha janë të pajisura me një minibar dhe një TV të sheshtë me kanale satelitore. Pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë hotelin.

Çfarë përfshinë ?

Pishinë
WiFi Falas
Parking
Restaurant
Non-smoking Rooms
Bar
Plazh privat
SPA
Çmimi: €300
made with love a keyboard by crumble.